Hoşgeldiniz, Ziyaretçi      Üye Ol Giriş Yap
Ödeme Seçenekleri

  Güvenli Ödeme

          MemlekettenAL.Com'da kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenli olmaktadır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca MemlekettenAL'dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartı 128 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

  Kartı İle Ödeme

          MemlekettenAL'dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

          Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

  Havale/EFT İle Ödeme

          Ödemeyi kredi kartıyla yapmak istemeyen müşterilerimiz, Havale/EFT yoluyla ödemelerini yapabilmektedirler.

          Havale/EFT’nizi gerçekleştirirken, açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanızı önemle öneririz. Aksi durumda siparişlerinizin ödemesinin onaylanması gecikebilir. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numaranızı girmeniz mümkün olmayacağından, hesabımızdaki tutarlardan ödemenizi bulmamız zaman alabilmektedir.  Dolayısı ile elimizde olmayan nedenlerden siparişinizin gönderimi gecikebilir. Mecbur olunmayan durumda ATM'den para transferi yapmamanızı rica ediyoruz.

       Havale/EFT siparişlerinde, ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.

  Telefon İle Ödeme

   İnternetten siparişinizi Müşteri Hizmetleri ekibimize oluşturmak isterseniz, 0 342 220 50 31 numaralı telefondan arayarak siparişinizi iletebilirsiniz. Telefon kanalı ile vereceğiniz siparişlerde ister kredi kartı veya isterseniz Havale/EFT ile sipariş oluşturtabilirsiniz.